نرم نگاران پیشرو
نكات

 متقاضي محترم؛

با سلام:

به اطلاع می رساند که با توجه به بخشنامه های منع جذب شهرداری تهران تا اطلاع ثانوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران قادر به جذب نیروی انسانی تحت هیچ عنوانی نمی باشد و اطلاعات متقاضیان استخدامی صرفا در بانکهای مربوطه ثبت خواهد گردید.

خواهشمند است در صورت تمایل و به منظور استفاده مناسب از اطلاعات شما قبل از تكميل فرم به نكات زير توجه فرماييد:

o    برای مشاهده بهتر صفحه از مرورگر موزیلا فایرفاکس نسخه 35 به بالا استفاده نماييد.

o    برای آشنایی بیشتر و رفع ابهامات و یا پرسشهای خود، بهتر است ابتدا بخش "سوالات متداول" و "شرایط استخدام" همین سایت را به خوبی مطالعه فرمایید و سپس به تکمیل رزومه خود اقدام نمایید. 

o    زمانی شروع به ورود اطلاعات نمائید که وقت کافی در اختیار داشته باشید؛ بهترین زمان برای پر کردن اطلاعات وقتی است که دارای آرامش و تمرکز هستید. زمان اوج کارهای روزمره زمان مناسبی برای ورود اطلاعات نمی باشد.

o    قبل از اقدام به ثبت نام شرايط و مدارک لازم استخدام را بطور كامل و با دقت مطالعه نماييد؛ اطلاعات مورد نیاز را در دسترس داشته باشید وپس از تکمیل فرم کد رهگیری دریافت نمایید؛ ثبت نهایی اطلاعات شما منوط به دريافت كد رهگيري است؛ در صورتي كه كد رهگيري را دريافت نكرديد لطفاً دوباره ثبت نام را آغاز نماييد و به منظور پیگیری و مراجعات بعدی به سامانه در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

o    تكميل اين فرم و گذراندن مراحل استخدام هيچگونه تعهد استخدامي براي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران ايجاد نخواهد کرد.همچنین سازمان‌درقبال افرادی که احتمالاًعلیرغم نداشتن شرایط لازم نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایند، هیچگونه مسئولیتی نخواهدداشت و بدیهی است درصورت مشاهده احرازمغایرت مدارک ویاعدم تطابق آن باشرایط تعیین شده، بلافاصله مراحل استخدام متوقف و ادامه همکاری وی منتفی خواهد شد.

o    بخش هاي مختلف فرم بايد به صورت صحيح و كامل تكميل شود؛ از ثبت هرگونه كلمه، عبارت و عدد در جاي غير مناسب خودداري گردد زیرا در صورت ثبت اطلاعات به شكل نادرست به اطلاعات مذکور ترتيب اثر داده نخواهد شد و در نتیجه از فرآیند مربوطه حذف خواهید شد.

o    افراد داراي سابقه، تجربه، دوره آموزشي و... در شرايط برابر در اولويت خواهند بود. لذا توصيه مي‌شود كليه سوابق قابل استناد خود را به صورت كامل ذكر فرماييد.

o    در تکميل اطلاعات شخصي و تحصيلي از مدارک مستند قابل ارائه استفاده نماييد.

o    اطلاعات موجود در اين فرم محرمانه تلقي شده و در سامانه همکاری مدیریت منابع انساني سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران درج مي‌گردد تا در صورت نياز به استخدام نيروي انساني و براساس اولویت های موردنظر و اطلاعات تكميل شده با متقاضيان تماس گرفته شود. با توجه به این که کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سامانه صورت خواهد پذیرفت، لازم است تا با مراجعه به سامانه از آخرین وضعیت ثبت نام خود اطلاع پیدا کرده و از هرگونه تماس يا مراجعه حضوري جهت پيگيري هر گونه درخواستی خودداري فرمايید.

o    چنانچه قبلا در اين قسمت ثبت نام نموده‌ايد امكان ثبت نام مجدد وجود ندارد ، اصلاح اطلاعات با كد رهگيري ارائه شده توسط سيستم تا زمانی که درخواست شما بررسی نشده امكان پذير است. لازم به ذكر است ثبت نام به صورت ناقص و يا به هر نحو غير از ثبت نام از طريق این سامانه، مورد قبول نبوده و کان لم یکن تلقی میگردد و لذا قابل پیگیری نخواهد بود.

o    سازمان در مراحل مختلف استخدام، صرفا در جهت شناسایی قابلیت ها و توانمندی ها و احراز میزان تناسب شايستگي‌هاي داوطلبان با مشاغل مورد نیاز سازمان و اولویت بندی داوطلبان اقدام می نماید، بدیهی است عدم پذیرش برخی از داوطلبان به منزله‌ي نفی توانمندی ها و صلاحیت‌‌های آنان در عرصه های دیگر نخواهد بود.

 o   در صورت وجود هرگونه سوال یا اشکال در روند ثبت نام پس از مطالعه کلیه بخشهای سامانه، فقط با راههای گفته شده در بخش"تماس با ما"در همین سامانه تماس حاصل فرمایید و از هر گونه مراجعه حضوری و تماس تلفنی جدا خودداری فرمایید.